Asansörlü Nakliyat

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Nakliye işlemleri gerçekleştirilirken belirli unsurlara dikkat edilmesi en iyi sonucun alınmasına olanak sağlamaktadır. Gerekli unsurlara dikkat edilmediği durumlarda çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu sorunlardan en büyükleri arasında nakliyatın yarım kalması da bulunmaktadır. Taşımanın gerçekleştirileceği dairelerin ya da ofislerin kaçıncı katta bulundukları hakkında yeterli bilgi alınmazsa nakliyat yarım kalabilmektedir. Bu durum insanların mağdur olmasına sebebiyet verebilmektedir. Şirketimiz Avcılar Cantürk Nakliyat olarak nakliyenin yapılacağı binaların kat sayısını dikkate alarak işlemleri başlatmaktadır. Avcılar Asansörlü nakliyat sırasında ekipman seçiminden kaynaklı herhangi bir sorun ortaya çıkmaması için taşımanın gerçekleşeceği kata uygun asansörler temin edilmektedir. Asansörlerin güvenli bir şekilde eşya aktarımı gerçekleştirebilmesi için kullanım öncesinde kontrolleri yapılmaktadır. Kontrolleri yapılan ve güvenli olduğu tespit edilen asansörler profesyonel ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.

  

  

Avcılar Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinin tamamında güvenlik testleri yapılsa da beklenmedik olaylar sonucunda eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu ihtimal ile karşılaşılması durumunda hem müşterilerimizin hem de şirketimizin zor durumda kalmasını engellemek için sigorta yapılmaktadır. Sigorta işlemleri için Türkiye’nin köklü ve güvenilir sigorta firmalarıyla birlikte çalışılmaktadır. Eşyaların eksiksiz olarak sigortalanabilmesi için de ekspertiz hizmeti verilmektedir. Eşyaların listesinin çıkartılmasına ve sigortalanacak olanların belirlenmesinde yardımcı olan ekspertiz hizmeti, firmamız tarafından belirlenen uzmanlar tarafından verilmektedir. Uzmanlar aracılığıyla oluşturulan belgelere atılan imzalar sonucunda eşyaların maddi karşılığı koruma altına alınmaktadır. Avcılar Sigortalı nakliyat ile yapılan taşımacılık işlemleri sonucunda eşyalar zarar görürse, karşılaşılan hasarı sigorta firması karşılamaktadır.

Avcılar Ofis Taşıma

Kurumsal ya da bireysel fark etmeksizin çalışılan ofisin mümkün olduğunca güvenli ve konforlu olması arzu edilmektedir. Bu arzuyu karşılayabilecek düzeyde maddi imkana sahip olan kişiler ya da kuruluşlar, ofislerini Türkiye’nin en hareketli şehrinde bulunan iş merkezlerine taşımaktadır. İstanbul’da bulunan iş merkezlerinin neredeyse tamamının yüksek katlı binalardan oluştuğu dikkate alınırsa asansörlü taşımacılık hizmetlerine olan ihtiyacın farkına varılabilmektedir. Firmamız ofislerini taşıtmak isteyen vatandaşlarımızın bu isteklerini hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirebilmek için asansörlü Avcılar ofis taşıma hizmeti vermektedir. Şirketimiz tarafından verilen hizmetler üstün hizmet anlayışıyla tamamlanmaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.