Parça Eşya Taşıma

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Farklı amaçlarla ve yöntemlerle yapılan nakliyat işlemlerinin farklı isimleri bulunmaktadır. Bu durum vatandaşlarımızın hangi hizmeti talep ettiklerinin tespit edilmesini kolaylaştırmakta ve izlenmesi gereken yolun çizilmesini sağlamaktadır. Ancak Avcılar parça eşya taşıma gibi bazı hizmetlerde kafa karışıklığı oluşabilmektedir. Bu hizmette birkaç tane eşya istenilen konumdan istenilen konuma aktarılabilmektedir. Ancak eşyaların sayısının çok fazla olması hizmetin isminin değişmesine sebep olabilmektedir. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen parça eşya nakliyatlarında genellikle eski evlerdeki az sayıdaki eşyalar yeni evlere ya da depolara taşınmaktadır. Bu taşıma işlemleri, çoğu zaman küçük nakliye araçları ve az sayıdaki personelle tamamlanmaktadır. Fiyatlandırma da kullanılan aracın türüne, görevlendirilen personelin sayısına, yolun uzunluğuna, talep edilen ek hizmetlere ve harcanan malzemelerin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

  

  

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz evden eve parça eşya nakliyatı alanında başarılı firmalar arasında bulunmaktadır. Bu başarının sebebi, Avcılar Cantürk Nakliyat olarak çıkılan bu yolda her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Şirketimiz müşterilerimizin memnun olmasını sağlamak için üstün hizmet anlayışıyla çalışmakta ve her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bu gelişme her alanda olduğu gibi Avcılar evden eve nakliyat alanında da kendini göstermektedir. Firmamız bu hizmet sırasında eşyaların zarar görmesini önlemek amacıyla paketleme ve ambalajlamaya büyük özen göstermektedir. Az sayıda da olsa eşyaların korunması sağlanmakta ve devrilmemeleri için araca sabitlenmektedir.

Avcılar Şehir İçi Nakliyat 

Firmamızdan parça eşya nakliyatı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin pek çoğu bu hizmeti şehir içerisinde gerçekleştirmek istemektedir. Çünkü çok uzun yollar maliyeti yükselttiği ve eşyaların değerinden daha yüksek hizmet bedelleri ortaya çıkardığı için müşterilerimiz şehirler arası parça nakliyatını tercih etmemektedir. Firmamız Avcılar şehir içi nakliyat işlemlerinde her ne kadar yol kısa olsa da mutlaka eşyaları korumak için gereken önlemleri almaktadır. Özellikle eşyaların paketlenmesine büyük özen gösterilmektedir. Şehir içindeki kırmızı ışıklarda nakliyat aracı durup ilerlerken ya da virajlarda dönerken eşyaların devrilmemesi için sabitleme de yapılmaktadır. Paketleme ve sabitleme çalışmaları eşyaların zarar görmesini engellerken sigortalama da herhangi bir kaza durumunda müşterilerimizin maddi kayba uğramasını önlemektedir.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.