Eşya Depolama

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Nakliyatın stresli bir süreç olduğu daha öncesinde ev taşımış tüm vatandaşlarımız tarafından bilinmektedir. Süreç içerisindeki stresin minimum seviyeye indirilebilmesi için mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan şirketlerden yardım alınmalıdır. Aksi taktirde istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu durumlarla karşılaşılmaması için Avcılar Cantürk Nakliyat firmasından hizmet alınmalıdır. Şirketimiz nakliyat hizmetlerinin yanında, müşterilerin eşyalarını uzun süreler boyunca, güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini sağlayacak Avcılar eşya depolama hizmeti de vermektedir. Şirketimizden tüm nakliyat hizmetleri öncesi ve sonrasında talep edilebilecek depolama, taşınacak eşyaların uygun bir ortamda güvenli bir şekilde saklanmasına imkan tanımaktadır. Firmamızın eşyaları muhafaza etme konusunda uzman bir şirket olması, vatandaşlarımızın bizi tercih etme sıklığını arttırmaktadır.

  

  

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın en çok korktuğu şey eşyalarının zarar görmesidir. Taşınan eşyaların kırılması, bozulması ya da çizilmesi kişilerin manevi ya da maddi zarar görmesine neden olabilmektedir. Sigorta yapılmasına bağlı olarak eşyaların maddi değerleri koruma altına alınsa da manevi değerler herhangi bir şekilde garanti altına alınamayacağı için Avcılar eşya paketleme ve ambalajlama oldukça önemlidir. Şirketimiz, paketleme işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için nakliyat öncesinde eşyaların listesini oluşturmakta ve gereken ambalajları temin etmektedir. Firmamızın paketleme esnasında kullandığı malzemeler, sektörün en güvenilir şirketlerinden tedarik edilmektedir. Bu sayede kullanılan ambalajların kalitesinden emin olunmaktadır. Ambalajların yanında kullanılan tekniklerin de başarılı olabilmesi için personellerimiz eğitilmektedir. Bu eğitimler sayesinde paketleme işlemlerinin güvenle tamamlanması sağlanmaktadır. Paketleme teknikleri ve malzemeleri sayesinde depolanan eşyalar herhangi bir dış etkene bağlı olarak zarar görmemekte ve depolandığı günkü gibi teslim edilmektedir.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Şehir değiştirirken farklı problemle karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu problemler ev taşıma esnasında meydana geldiği taktirde kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için vatandaşlarımızın güvenilir nakliyat firmalarından hizmet alması gerekmektedir. Firmamız Avcılar şehirler arası nakliyat hizmeti sunarken, herhangi bir sorunla karşılaşılması ve eşyaların muhafaza edilmesi gerektiği durumlarda depolamayı devreye sokmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları 7 gün 24 saat güvenlik kameraları aracılığıyla izlenen, olumsuz dış etkenlerden izole edilmiş depolarda saklanmaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.