Misyon Vizyon

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Misyonumuz

Ekonomik olarak gelişmeye devam eden ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak amacı ile genç heyecan dolu bir ekip ile Cantürk Avcılar Nakliyat firmamızı uzun yıllar önce kurduk. Yola çıkarken edindiğimiz misyonumuz ise her zaman rakiplerimizden bir adım önde olmaktı. Bunun için çok çalışmayı hiç bırakmadık. Bir yandan firmamızı tercih eden kişilerin yüzde yüz memnun olacağı bir hizmet almasını sağlarken bir yandan da daha iyi nasıl hizmet verebiliriz konusunda araştırma yapmaya devam ettik. Bu sayede de hep ileri gitmeyi başardık ve sektörün en çok tercih edilen firması olduk. İstanbul’da yaşayanların olduğu gibi çevre illerden de talepler alıyor ve bunların tam zamanında gerçekleşmesi için özveri ile çalışmaya devam ediyoruz.

Kurumsallaşmanın öneminin farkında olarak kanunlara uygun olarak hizmetlerimizi sunmakta ve tüm anlaşmalarımızı yazılı olarak yapmaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde kurumsal bir firmadan hizmet almanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Güvenilir firma olma misyonumuz ile verdiğimiz sözlerde durmakta bütün müşterilerimizin nakliyatın ne zaman başlayacağı ve biteceği konusundan emin olmasını sağlamaktayız. İşimizde en ufak bir hatanın bile olumsuz sonuçları olduğunu bilmekte bunun için işinde uzman kişiler ile çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Geniş vizyonumuz ile uzun yıllar önce girdiğimiz nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam etmekte ve bu şekilde müşterilerimiz için üstün kalitede hizmet alabilme fırsatı sunmaktayız. Bununla yetinmeyerek getirdiğimiz yenilikler ile de rakip firmalara örnek olmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan Cantürk Nakliyat firmamız 7/24 çalışmakta ve bu şekilde her müşterisinin uygun olduğu zaman içinde taşınabilmesini sağlamaktadır. Nakliyat tek bir başlık adı altında olsa da aslında kişiye özel çözümlerin üretilmesi gerektiğini bilmekte ve bu şekilde hizmet vermekteyiz.

Her müşterimizin özel olduğunu hissetmesini sağlamaktayız, bunun için bireysel hizmet alan kişilerin evlerinin ve ofislerinin taşınması sırasında stres olmamasını ve yorulmamasını sağlamak için alanında uzman ekipler ile paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bütün taşınma sürecini firmamızın yetkili personeli koordine etmekte ve eşyalar için üst düzey koruma oluşturulmaktadır. Kurumsal olarak nakliyat hizmeti almak isteyen şirketler için ise planlı olarak çalışmakta onların ürün ve mallarının sorunsuz olarak taşınmasını sağlayacak uygun araçlar ile hizmet vermekteyiz.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.