Evden Eve Nakliyat

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Kurulu bir ev düzenine sahip insanlar yeni bir eve taşındıklarında eski dairelerindeki düzeni kullanmak istemektedir. Buna bağlı olarak pek çok eşya eski evden yeni eve aktarılmaktadır. Maddi ya da manevi farklı sebeplerle de eski evlerde bulunan eşyalar yenilerine aktarılabilmektedir. Her ne sebeple olursa olsun eşyaların zarar görmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde aktarımının gerçekleştirilebilmesi için profesyonel nakliyat firmalarından yardım alınmalıdır. Acemi bir firmadan hizmet alınması durumunda eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır. Pek çok vatandaşımız sırf uygun fiyatlı olduğu gerekçesiyle işini hakkıyla yapmayan firmalardan hizmet almakta ve büyük maddi kayba uğramaktadır. Şirketimiz Avcılar Cantürk Nakliyat olarak bu kayıpları önlemek ve vatandaşlarımızın hak ettikleri hizmeti almalarını sağlamak için Avcılar evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

  

  

Avcılar Parça Eşya Taşıma

Şirketimiz her türlü nakliyat ihtiyacına cevap verebilmek için farklı alanlarda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle pek çok vatandaşımız tarafından talep edilmesine rağmen nakliyat şirketlerinin önem vermediği Avcılar parça eşya taşımacılığı hakkında yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız bu hizmeti iyi bir şekilde müşterilerine sunabilmek için işlemlerin ilk adımı olarak bilgi alışverişi yapmaktadır. Eşyalar ve talep edilen hizmet gibi pek çok konu hakkında alınan bilgiler sonucunda ihtiyaç duyulan araçların boyutu, ambalajların türü ve elemanların sayısı belirlenmektedir. Bunlar başta olmak üzere farklı değişkenler dikkate alınmakta ve müşterilerimize fiyat teklifi verilmektedir. Fiyat teklifinin ardından anlaşılması durumunda, belirlenen tarihte evden eve parça eşya nakliyatına başlanmaktadır.

Avcılar Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz çalışmaya başladığı ilk günden itibaren tüm hizmetlerinde sigortalama yapmaktadır. Firmamız tarafından prensip olarak belirlenmiş bu kural sayesinde, nakliyat esnasında karşılaşılan olumsuzluklar neticesinde hiçbir taraf zor duruma düşmemektedir. Avcılar Cantürk Nakliyat olarak ismimizin duyulmasına ve daha fazla vatandaşımızın üstün hizmete ulaşmasını sağlayan bu prensip sayesinde, herhangi bir zararla karşılaşıldığı taktirde maddi karşılığı en kısa sürede ödenmektedir. Avcılar Sigortalı nakliyat işlemlerinin kusursuz olarak yapılması, ve dikkatsizlikten kaynaklı aksaklıklarla yüz yüze gelinmemesi için ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz uzmanları taşınacak eşyaların maddi değerlerini belirlemekte ve sigortalamanın kusursuz yapılmasını sağlamaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.